پیگیری ارسال سفارش

فروشگاه ما شنبه تا جمعه در هر زمان ثبت سفارش دارد.
 پاسخگویی از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰ می باشد
ارسال سفارشات از طریق شرکت پست ایران انجام شده. پس از ۴۸  ساعت از زمان ثبت سفارش با استفاده از کد رهگیری می توانید وضعیت مرسوله خود را در سامانه اداره پست به آدرس https://tracking.post.ir  پیگیری کنید. تحویل کالا با پست پیشتاز در شهرهای نزدیک ۲ الی ۴ روز کاری و در سایر شهر‌ها ۲ الی ۶ روز کاری می باشد.
ارسال سفارش مشتری برای سفارشات ثبت شده در شهر تهران ( نه حومه تهران) در همان روز و یا حداکثر ۲۴ ساعت بعد, با هماهنگی مشتری صورت خواهد گرفت. 
در صورت تحویل نگرفتن بسته خود بسته شما به دفتر پست محل سکونت شما برمیگردد و ۲ تا ۳ روز کاری فرصت تحویل گرفتن بسته خود را دارید. در غیر این صورت به فروشگاه پایاژیم باز می گردد.
در حال حاضر ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از خرید و تحویل بسته از طرف پایاژیم به اداره پست، کد رهگیری مرسولات به شماره ای که در زمان ثبت سفارش در سایت وارد کرده اید پیامک می شود. دقت کنید برای آنکه کد پیگیری مستقیما در اختیار خودتان قرار گیرد حتما شماره ای را در سایت وارد کنید که متعلق به خودتان است و یا در اکثر مواقع در دسترستان باشد.
هزینه دریافتی بابت ارسال با پست پیشتاز ۳۰ هزار تومن می باشد که شامل ( هزینه بسته بندی + هزینه ارسال تا دفاتر پستی + هزینه پست) می باشد .
وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.
روی گزینه ” سفارش ها” کلیک کنید.
در بخش “عملیات” روی گزینه نمایش کلیک کنید می توانید وضعیت همه سفارش های خود را ببینید.