هزینه و روش ارسال

پیک موتوری : ارسال سفارش مشتری برای سفارشات ثبت شده در شهر تهران ( نه حومه تهران) در همان روز و یا حداکثر ۲۴ ساعت بعد , با هماهنگی مشتری صورت خواهد گرفت. هزینه ارسال از فروشگاه ما (مبدا ) تا مقصد مشتری عزیز محاسبه می شود.
پست پیشتاز : ارسال سفارش مشتریان شهرستان و هم تهران با پست پیشتاز ۳۵ هزار تومن می باشد, هزینه دریافتی بابت ارسال با پست پیشتاز شامل ( هزینه بسته بندی + هزینه ارسال تا دفاتر پستی + هزینه پست) می باشد . تحویل کالا با پست پیشتاز در شهرهای نزدیک ۲ الی ۴ روز کاری و در سایر شهر‌ها ۳ الی ۶ روز کاری می باشد.
توجه : انتخاب ارسال توسط شرکت پست به منزله آگاهی مشتری از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می گردد و مسئولیت تاخیر یا هر گونه مشکل احتمالی به عهده شرکت پست بوده و پایاژیم مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.
هزینه,ارسال,پیگیری سفارش

پیگیری سفارش

ارسال سفارشات از طریق شرکت پست ایران انجام شده. پس از ۴۸  ساعت از زمان ثبت سفارش با استفاده از کد رهگیری می توانید وضعیت مرسوله خود را در سامانه اداره پست به آدرس https://tracking.post.ir  پیگیری کنید.
شما می توانید سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نمائید. لازم بذکر است که جهت خرید لوازم ورزشی در فروشگاه اینترنتی ورزشی پایاژیم , لازم نیست تا حتما یک حساب کاربری برای خود باز نمائید. البته می توانید جهت اطلاع از وضعیت سفارش و مراحل ثبت سفارش یک حساب کاربری در فروشگاه برای خود ایجاد نمائید.مشتریان عزیز می توانند جهت اطلاع از وضعیت سفارش خود در هر مرحله به پنل کاربری خود مراجعه کنند و سفارش خود را پیگیری نمایند.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.