۰۲۱-۶۶۰۸۷۹۰۵
۰۹۱۲۷۶۹۸۱۰۰

ضمانت تعویض کالا

درخواست جهت مرجوعی کالا

ضمانت تعویض کالا

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

در صورتیکه کالای تحویل داده شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، مشتریان میتوانند تماس با یکی از شماره های 09127698100  – 02166087905 تماس بگیرند تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایند.
اولین قدم برای اینکار تماس و توضیح مشکل به فروشگاه  پایاژیم می باشد. در این موارد در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد می گردد. در صورتی که کالا دچار ایراد بود یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشت، هزینه عودت کالا برعهده فروشگاه پایاژیم میباشد،
در این صورت باید برگه پستی به همراه کالا فرستاده شود در صورت عدم داشتن  فاکتور پستی، عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت.
1. مشتریان محترم موظف هستند که هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و عودت نمایند.
بر این اساس کالاهایی که با پست یا پیک نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شده و در صورت مغایرت ضمن تحویل گرفته نشدن، بلافاصله برای فروشگاه عودت گردند.
2. در مواردی که عودت کالا از طریق پست یا باربری قرار است انجام گردد، لازمست کالا به نحوی (با کارتن یا پلاستیک حبابی) بسته بندی گردد تا خود کالا و یا بسته بندی آن در حین ارسال آسیبی از نظر فنی و یا ظاهری نبیند. زیرا اگر کالا یا بسته بندی آن در حین ارسال به هر نحوی دچار آسیب، خدشه و یا ایراد ظاهری (از جمله نصب برچسب یا نوشتن هر گونه متن) گردد، امکان عودت آن وجود نخواهد داشت و از این حیث هیچگونه مسئولیتی بر عهده فروشگاه نخواهد بود.
3. مشتریان محترم موظف هستند چنانچه بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، قبل از باز نمودن بسته بندی، ابتدا مشخصات کالا را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایند. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.
4. کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.
5. با توجه به آنکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم، مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.
توجه 1 : در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف 48 ساعت کاری پس از تایید به حساب مشتری ( هماهنگ شده )  واریز خواهد شد.
توجه 2 : در صورت انصراف از خرید که شامل هیچکدام از موارد فوق نباشد، هزینه عودت کالا برعهده مشتری میباشد.
هزینه بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی آنها میباشد که طبق سلیقه کاربر نیست, در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.
 

 

خانه
0 مورد سبد خرید
حساب من