شیوه های پرداخت : 

۱- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، پایاژیم این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، در شهر تهران (نه حومه تهران) باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

۲- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت پایاژیم به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

شماره حساب پایاژیم :

شماره کارت :  ۶۱۶۰  ۶۵۴۳  ۱۰۱۰  ۵۸۹۲   بانک سپه بنام محمدرضا عباسی

شماره شبا : ۶۰۰۶  ۰۰۲۲  ۷۲۱۳  ۰۰۰  ۰۰۰  ۱۵۰  ۵۰۰  IR

۳ – پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران پایاژیم می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت پایاژیم و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

جهت اطلاع از هزینه ارسال به شهرهای مختلف غیر از استان تهران

شماره های تماس :

تلفن ثابت : ۹۰۵ ۸۷ ۶۶۰ ۰۲۱

موبایل : ۱۰۰ ۹۸ ۷۶ ۰۹۱۲

واتساپ : ۱۰۰ ۹۸ ۷۶ ۰۹۲۰

تماس بگیرید.