حفظ حریم شخصی سیاست‏‌های حفظ حریم شخصی

ورود کاربران به وب‏‌سایت پایاژیم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و شرایط خرید و عضویت،توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت پایاژیم از سوی کاربر است.کسب و کار کالای ورزشی پایاژیم در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد تجارت الكترونیكی می باشد.

پایاژیم به اطلاعات خصوصی کاربرانی که در سایت پایاژیم ثبت نام کردند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

پایاژیم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با ثبت نام در سایت پایاژیم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس،کد پستی،شماره تلفن و  ایمیل مورد نیاز است.بنابراین درج آدرس، و شماره تماس‌ همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

توجه : حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.