سوالات متداول

⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣۱– تماس با : ۰۲۱۶۶۰۸۷۹۰۵ – ۰۹۱۲۷۶۹۸۱۰۰ ⁣⁣
۲- مراجعه به وب سایت پایاژیم  www.payagym.com
۳- درخواست کالا در دایرکت اینستاگرام payagym_shop@
۴- ارسال درخواست در واتساپ با شماره :  ۰۹۲۰۷۶۹۸۱۰۰
فروشگاه ما شنبه تا جمعه در هر زمان ثبت سفارش دارد.
ولی پاسخگویی از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰ می باشد
خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری وجود ندارد.
خیر، در حال حاضر چنین امکانی برای سایت پایاژیم وجود ندارد.
ارسال سفارشات از طریق شرکت پست ایران انجام شده. پس از ۴۸  ساعت از زمان ثبت سفارش با استفاده از کد رهگیری می توانید وضعیت مرسوله خود را در سامانه اداره پست به آدرس https://tracking.post.ir  پیگیری کنید. تحویل کالا با پست پیشتاز در شهرهای نزدیک ۲ الی ۴ روز کاری و در سایر شهر‌ها ۲ الی ۶ روز کاری می باشد.
ارسال سفارش مشتری برای سفارشات ثبت شده در شهر تهران ( نه حومه تهران) در همان روز و یا حداکثر ۲۴ ساعت بعد, با هماهنگی مشتری صورت خواهد گرفت. 
در صورتی که عضو سایت هستید می‏‌توانید وارد کنترل پنل خود شده و در بخش سفارشات از وضعیت سفارش مطلع شوید و در صورت عدم عضویت هم میتوانید با وارد کردن کد رهگیری در بخش پیگیری سفارشات از وضعیت سفارشات خود مطلع گردید.
در صورت تحویل نگرفتن بسته خود بسته شما به دفتر پست محل سکونت شما برمیگردد و ۲ تا ۳ روز کاری فرصت تحویل گرفتن بسته خود را دارید. در غیر این صورت به فروشگاه پایاژیم باز می گردد.
در حال حاضر ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از خرید و تحویل بسته از طرف پایاژیم به اداره پست، کد رهگیری مرسولات به شماره ای که در زمان ثبت سفارش در سایت وارد کرده اید پیامک می شود. دقت کنید برای آنکه کد پیگیری مستقیما در اختیار خودتان قرار گیرد حتما شماره ای را در سایت وارد کنید که متعلق به خودتان است و یا در اکثر مواقع در دسترستان باشد.
پایاژیم سعی دارد هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند در قسمت بازگشت کالا شرایط مرجوع کالا درج شده است.
هزینه دریافتی بابت ارسال با پست پیشتاز ۳۰ هزار تومن می باشد که شامل ( هزینه بسته بندی + هزینه ارسال تا دفاتر پستی + هزینه پست) می باشد .
بله ، در صورتی که آسیب در لحظه قابل مشاهده باشد، و از بسته بندی خارج نشده باشد شما میتوانید تماس با پایاژیم و هماهنگی کالا را از پیک یا پست تحویل نگیرید .
ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد. در اینصورت وجه بصورت خودکار طی ۷۲ ساعت کاری مجدد بحساب شما برمیگردد، در این مورد میتوانید تماس بگیرید تا بررسی لازم انجام شود.