روند ثبت سفارش

⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣۱– تماس با : ۰۲۱۶۶۰۸۷۹۰۵ – ۰۹۱۲۷۶۹۸۱۰۰ ⁣⁣
۲- مراجعه به وب سایت پایاژیم  www.payagym.com
۳- درخواست کالا در دایرکت اینستاگرام payagym_shop@
۴- ارسال درخواست در واتساپ با شماره :  ۰۹۲۰۷۶۹۸۱۰۰
شما می توانید سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نمائید. لازم بذکر است که جهت خرید لوازم ورزشی در فروشگاه اینترنتی ورزشی پایاژیم , لازم نیست تا حتما یک حساب کاربری برای خود باز نمائید. البته می توانید جهت اطلاع از وضعیت سفارش و مراحل ثبت سفارش یک حساب کاربری در فروشگاه برای خود ایجاد نمائید.
خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری وجود ندارد.
خیر، در حال حاضر چنین امکانی برای سایت پایاژیم وجود ندارد.
در صورتی که عضو سایت هستید می‏‌توانید وارد کنترل پنل خود شده و در بخش سفارشات از وضعیت سفارش مطلع شوید و در صورت عدم عضویت هم میتوانید با وارد کردن کد رهگیری در بخش پیگیری سفارشات از وضعیت سفارشات خود مطلع گردید.
خیر، کالاهایی که دارای قیمت هستند ، امکان ثبت دارند.
فقط تا قبل از ارسال کالا امکان کنسلی وجود دارد.
ارسال سفارش مشتری برای سفارشات ثبت شده در شهر تهران ( نه حومه تهران) با پیک موتوری در همان روز و یا حداکثر ۲۴ ساعت بعد, با هماهنگی مشتری صورت خواهد گرفت.
شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید.
هنگام ثبت سفارش گزینه ی “پرداخت آنلاین”  را انتخاب نمایید و بعد از انتخاب درگاه پرداخت ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت آنلاین  شما نیاز دارید به شماره کارت ( شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک ) ، رمز دوم کارت (رمز پویا) ، CCV2  و تاریخ انقضاء مندرج روی عابر بانک.
ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد. در اینصورت وجه بصورت خودکار طی ۷۲ ساعت کاری مجدد بحساب شما برمیگردد، در این مورد میتوانید تماس بگیرید تا بررسی لازم انجام شود.