راهنمای-مشتریان-پایاژیم

راهنمای مشتریان

هدف ما راهنمای شما مشتریان عزیز برای خریدی راحت و با اطمینان می باشد.

با خیالی راحت

خرید از فروشگاه اینترنتی ورزشی پایاژیم

نماد اعتماد الکترونیک

روشهای ارسال در پایاژیم

پیک موتوری : ارسال سفارش مشتری برای سفارشات ثبت شده در شهر تهران ( نه حومه تهران) در همان روز و یا حداکثر ۲۴ ساعت بعد, با هماهنگی مشتری صورت خواهد گرفت. 

پست پیشتاز : ارسال سفارش مشتریان تهران با پست پیشتاز ۲۰ هزار تومن می باشد , هزینه دریافتی بابت ارسال با پست پیشتاز شامل ( هزینه بسته بندی + هزینه ارسال تا دفاتر پستی + هزینه پست) می باشد . تحویل کالا با پست پیشتاز ۳ تا ۷ روز کاری می باشد

سفارشات ثبت شده برای مشتریان خارج از شهر تهران با پست پیشتاز ۳۰ هزار تومن ارسال می شود.هزینه دریافتی بابت ارسال با پست پیشتاز شامل ( هزینه بسته بندی + هزینه ارسال تا دفاتر پستی + هزینه پست) میباشد .تحویل کالا با پست پیشتاز ۳ تا ۷ روز کاری می باشد

شیوه های پرداخت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت پایاژیم به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

شماره حساب پایاژیم :

شماره حساب :  ۶۱۶۰  ۶۵۴۳  ۱۰۱۰  ۵۸۹۲   بانک سپه بنام محمدرضا عباسی

شماره شبا : ۶۰۰۶  ۰۰۲۲  ۷۲۱۳  ۰۰۰  ۰۰۰  ۱۵۰  ۵۰۰  IR

همگی کاربران پایاژیم می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت پایاژیم و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

شماره های تماس :
تلفن ثابت : ۹۰۵ ۸۷ ۶۶۰ ۰۲۱
موبایل : ۱۰۰ ۹۸ ۷۶ ۰۹۱۲
واتساپ : ۱۰۰ ۹۸ ۷۶ ۰۹۲۰

پیگیری سفارشات

 شما می توانید سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نمائید. لازم بذکر است که جهت خرید لوازم ورزشی در فروشگاه اینترنتی ورزشی پایاژیم , لازم نیست تا حتما یک حساب کاربری برای خود باز نمائید. البته می توانید جهت اطلاع از وضعیت سفارش و مراحل ثبت سفارش یک حساب کاربری در فروشگاه برای خود ایجاد نمائید.

مشتریان عزیز می توانند جهت اطلاع از وضعیت سفارش خود در هر مرحله به پنل کاربری خود مراجعه کنند و سفارش خود را پیگیری نمایند. لازم بذکر است که پیش از ارسال محصولات جهت تائیدیه نهایی با مشتری جهت ارسال محصول تماس حاصل خواهد شد.

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

رهگیری سفارشات از طریق پست

کاربر گرامی شما برای رهگیری سفارشاتی که از طریق پست ارسال شده اند می‏‌توانید با وارد کردن شماره ۲۰ رقمی مرسوله خود ،که از قبل از طریق ایمیل و SMS برای شما ارسال شده است در آدرس

https://tracking.post.ir

از آخرین وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.
درصورتی که کد رهگیری مرسوله را در اختیار ندارید و یا در صورت وجود هرگونه مشکل مراتب را به واحد پشتیبانی سایت اعلام نمایید.

شماره های تماس :

تلفن ثابت : ۹۰۵ ۸۷ ۶۶۰ ۰۲۱

موبایل : ۱۰۰ ۹۸ ۷۶ ۰۹۱۲

واتساپ : ۱۰۰ ۹۸ ۷۶ ۰۹۲۰

ضمانت تعویض کالا

در صورتیکه کالای تحویل داده شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، مشتریان میتوانند تماس با یکی از شماره های

تلفن ثابت : ۹۰۵ ۸۷ ۶۶۰ ۰۲۱

موبایل : ۱۰۰ ۹۸ ۷۶ ۰۹۱۲

واتساپ : ۱۰۰ ۹۸ ۷۶ ۰۹۲۰

تماس بگیرند تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایند.
اولین قدم برای اینکار تماس و توضیح مشکل به فروشگاه  پایاژیم می باشد. در این موارد در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد می گردد.

۱. مشتریان محترم موظف هستند که هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و عودت نمایند.

بر این اساس کالاهایی که با پست یا باربری نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شده و در صورت مغایرت ضمن تحویل گرفته نشدن، بلافاصله برای فروشگاه عودت گردند.

۲. در مواردی که عودت کالا از طریق پست یا باربری قرار است انجام گردد، لازمست کالا به نحوی (با کارتن یا پلاستیک حبابی) بسته بندی گردد تا خود کالا و یا بسته بندی آن در حین ارسال آسیبی از نظر فنی و یا ظاهری نبیند. زیرا اگر کالا یا بسته بندی آن در حین ارسال به هر نحوی دچار آسیب، خدشه و یا ایراد ظاهری (از جمله نصب برچسب یا نوشتن هر گونه متن) گردد، امکان عودت آن وجود نخواهد داشت و از این حیث هیچگونه مسئولیتی بر عهده فروشگاه نخواهد بود.

۳. مشتریان محترم موظف هستند چنانچه بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، قبل از باز نمودن بسته بندی، ابتدا مشخصات کالا را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایند. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

۴. کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

۵. با توجه به آنکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم، مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.

توجه ۱: در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف ۴۸ ساعت کاری پس از تایید به حساب مشتری واریز خواهد شد.

توجه ۲: در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.

راهنمای خرید اینترنتی

سوالات متداول

⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣۱– تماس با : ۰۲۱۶۶۰۸۷۹۰۵ – ۰۹۱۲۷۶۹۸۱۰۰ ⁣⁣
۲- مراجعه به وب سایت پایاژیم  www.payagym.com
۳- درخواست کالا در دایرکت اینستاگرام payagym_shop@
۴- ارسال درخواست در واتساپ با شماره :  ۰۹۲۰۷۶۹۸۱۰۰

فروشگاه ما شنبه تا جمعه ۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰ ثبت سفارش دارد.

خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری وجود ندارد.

ارسال سفارشات از طریق شرکت پست ایران انجام شده. پس از ۴۸  ساعت از زمان ثبت سفارش با استفاده از کد رهگیری می توانید وضعیت مرسوله خود را در سامانه اداره پست به آدرس https://tracking.post.ir  پیگیری کنید. بین سه تا هفت روز کاری سفارش به دست شما خواهد رسید.

ارسال سفارش مشتری برای سفارشات ثبت شده در شهر تهران ( نه حومه تهران) در همان روز و یا حداکثر ۲۴ ساعت بعد, با هماهنگی مشتری صورت خواهد گرفت. 

 در صورتی که عضو سایت هستید می‏‌توانید وارد کنترل پنل خود شده و در بخش سفارشات از وضعیت سفارش مطلع شوید و در صورت عدم عضویت هم میتوانید با وارد کردن کد رهگیری در بخش پیگیری سفارشات از وضعیت سفارشات خود مطلع گردید.

در صورت تحویل نگرفتن بسته خود بسته شما به دفتر پست محل سکونت شما برمیگردد و ۲ تا ۳ روز کاری فرصت تحویل گرفتن بسته خود را دارید. در غیر این صورت به فروشگاه پایاژیم باز می گردد.

هزینه دریافتی بابت ارسال با پست پیشتاز ۳۰ هزار تومن می باشد که شامل ( هزینه بسته بندی + هزینه ارسال تا دفاتر پستی + هزینه پست) می باشد .

در حال حاضر ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از خرید و تحویل بسته از طرف پایاژیم به اداره پست، کد رهگیری مرسولات به شماره ای که در زمان ثبت سفارش در سایت وارد کرده اید پیامک می شود. دقت کنید برای آنکه کد پیگیری مستقیما در اختیار خودتان قرار گیرد حتما شماره ای را در سایت وارد کنید که متعلق به خودتان است و یا در اکثر مواقع در دسترستان باشد.