راهنمای-مشتریان-پایاژیم
In no time pana

راهنمای مشتریان

هدف ما راهنمای شما مشتریان عزیز برای خریدی راحت و با اطمینان می باشد.

با خیالی راحت

خرید از فروشگاه اینترنتی ورزشی پایاژیم

روشهای ارسال در پایاژیم

پیک موتوری : ارسال سفارش مشتری برای سفارشات ثبت شده در شهر تهران ( نه حومه تهران) در همان روز و یا حداکثر ۲۴ ساعت بعد, با هماهنگی مشتری صورت خواهد گرفت. 
پست پیشتاز : ارسال سفارش مشتریان تهران با پست پیشتاز ۳۰ هزار تومن می باشد , هزینه دریافتی بابت ارسال با پست پیشتاز شامل ( هزینه بسته بندی + هزینه ارسال تا دفاتر پستی + هزینه پست) می باشد . تحویل کالا با پست پیشتاز در شهرهای نزدیک ۲ الی ۴ روز کاری و در سایر شهر‌ها ۲ الی ۶ روز کاری می باشد.
سفارشات ثبت شده برای مشتریان خارج از شهر تهران با پست پیشتاز ۳۰ هزار تومن ارسال می شود.هزینه دریافتی بابت ارسال با پست پیشتاز شامل ( هزینه بسته بندی + هزینه ارسال تا دفاتر پستی + هزینه پست) میباشد .تحویل کالا با پست پیشتاز در شهرهای نزدیک ۲ الی ۴ روز کاری و در سایر شهر‌ها ۲ الی ۶ روز کاری می باشد.

شیوه پرداخت

پس از افزودن کالاهای مورد نظر به سبد خرید، گزینه ی تسویه حساب را انتخاب کنید.  سپس با انتخاب دکمه” ادامه ی ثبت سفارش” میتوانید سایر مراحل انجام خرید را تکمیل نمایید.
هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ; شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک ) رمز دوم کارت (از بانک مربوطه دریافت کنید) CCV2 (کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده) و تاریخ انقضاء مندرج روی عابر بانک.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

پیگیری سفارشات

 شما می توانید سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نمائید. لازم بذکر است که جهت خرید لوازم ورزشی در فروشگاه اینترنتی ورزشی پایاژیم , لازم نیست تا حتما یک حساب کاربری برای خود باز نمائید. البته می توانید جهت اطلاع از وضعیت سفارش و مراحل ثبت سفارش یک حساب کاربری در فروشگاه برای خود ایجاد نمائید.
مشتریان عزیز می توانند جهت اطلاع از وضعیت سفارش خود در هر مرحله به پنل کاربری خود مراجعه کنند و سفارش خود را پیگیری نمایند.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

 
 برای رهگیری سفارشاتی که از طریق پست ارسال شده اند می‏‌توانید با وارد کردن شماره ۲۰ رقمی مرسوله خود ،که از قبل از طریق ایمیل و SMS برای شما ارسال شده میتوانید از آخرین وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.
رهگیری مرسوله در سامانه پست
درصورتی که کد رهگیری مرسوله را در اختیار ندارید و یا در صورت وجود هرگونه مشکل مراتب را به واحد پشتیبانی سایت اعلام نمایید.

شماره های تماس :

تلفن ثابت : ۰۲۱۶۶۰۸۷۹۰۵
موبایل : ۰۹۱۲۷۶۹۸۱۰۰
واتساپ : ۰۹۲۰۷۶۹۸۱۰۰