فروشگاه اینترنتی پایاژیم

مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد و از همه مهمتر کمبود وقت سبب می‌شوند که امروزه خرید الکترونیکی به یکی از ابزارهای بسیار مهم خانوار تبدیل شود. فروشگاه اینترنتی تکمال اسپرت، با هدف ایجاد و تسهیل ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان کالاهای ورزشی ایجاد گردیده است.
پایا ژیم جامع ترین فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی می باشد. این فروشگاه متشکل از کادری حرفه ای و مجرب با رزومه درخشان در زمینه محصولات و کالاهای ورزشی است که فعالیت خود در زمینه فروش آنلاین محصولات ورزشی را آغاز کرده است . ارائه خدمات مناسب به مشتریان عزیز در خط مقدم کسب و کار ما قرار دارد، ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان عزیز است.
برای بهتر شدن، همواره تلاش می کنیم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ هدفی وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

چرا مشتریان از پایاژیم خرید می کنند؟

۱ – کالایی که دریافت می کنید، با آنچه در سایت می بینید و در مشخصات کالا می خوانید، کاملا یکسان می باشد.

۲ – می توانید در کمترین زمان ممکن، معتبرترین و بهترین برند های داخلی و خارجی موجود در کشور را با جزییات کامل ببینید و فقط با چند کلیک یا یک تماس تلفنی کالای خود را درب منزل دریافت نمایید.

۳ – در پایاژیم کالای مشابه تقلبی نداریم، کلیه کالاهای ما دارای توضیحات و مشخصات کامل است و اکثر آنها دارای گارانتی اصلی و ذکر شده در شناسنامه کالا می باشد.
ارائه کالای ورزشی همراه با اصالت برند کالا، قیمت مناسب، تحویل روزانه و خدمات پس از فروش رسالت همیشگی ماست . با توجه به سابقه مدیران این فروشگاه و سال ها فعالیت در زمینه اقلام و تجهیزات ورزشی، این فروشگاه آنلاین تخصصی توان ارائه محصولات با درجه واقعی کیفیت به مشتریان خود را دارد.